جهت ثبت نام ابتدا وجه  را (بر اساس سامانه آموزش مداوم) به حساب جاری شماره 191443475 نزد بانک رفاه شعبه مجتمع بیمارستان امام خمینی به نام انجمن علمی پزشکی خواب ایران یا به شماره کارت  5894631520089061 به نام امین آمالی، واریز نموده، سپس.فیش واریزی را در روز همایش به همراه داشته باشید.
 
 
 
 
 
 
 

درباره کنگره:

هفتمین همایش سراسری اختلالات خواب توسط انجمن علمی پزشکی  ایران با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی کشور، انجمن­های علمی و مراکز تحقیقاتی از تاریخ 8 لغایت 10 اردیبهشت ماه 1394 در تهران، میدان توحید، بیمارستان امام خمینی (ره) ،تالار امام برگزار خواهد شد.

 

اطلاعات ثبت نام در کنگره:

هزینه ثبت نام تا پایان فروردین ماه 160هزار تومان و پس از آن تا روز برگزاری کنگره 190 هزار تومان است. لازم به ذکر است که ثبت نام در روز برگزاری همایش نیز امکان پذیر است.

جهت ثبت نام ابتدا وجه  را به حساب جاری شماره 191443475 نزد بانک رفاه شعبه مجتمع بیمارستان امام خمینی به نام انجمن علمی پزشکی خواب ایران یا به شماره کارت  5894631520089061 به نام امین آمالی، واریز نموده، سپس فرم ثبت نام را پر کرده و شماره فیش واریزی یا شماره پیگیری انتقال وجه را در آن وارد فرمایید. فیش واریزی را در روز همایش به همراه داشته باشید.

محورهای کنگره:

اختلالات خواب در کودکان

اختلالات خواب و فعالیت­های شغلی

اختلالات خواب و بیماریهای ریوی

اختلالات خواب و بیماریهای فک و صورت

اختلالات خواب و بیماریهای مغز و اعصاب

اختلالات خواب و بیماریهای روانپزشکی

 اختلالات خواب و بیماریهای قلبی و عروقی

اختلالات خواب و بیماریهای گوش و حلق و بینی

برنامه کارگاه پلی سومنوگرافی کارگاه سلامت شغلی رانندگان حرفه ای کارگاه عملی تکنیک آماده سازی بیمار

پیام رئیس کنگره:

هفتمین همایش سراسری پزشکی خواب ایران در راستای سال­ها تلاش برای ارتقاء دانش علم خواب در حوزه­های مختلف تخصصی است. حوزه­هایی که در طی سال­های گذشته در حال گسترش و تزاید در زمینه علم پزشکی خواب بودند. این تلاش­ها نقش بسیار مهمی در معرفی این علم و اهمیت آن در سلامت عمومی جامعه داشتند. توجه به این مهم با توجه به شیوع بالا، عوارض شدید و درمان­های بسیار موثر ارزشی دوچندان پیدا می­کند.

بدیهی است که این دانش جوان راه طولانی و پر پیچ و خمی در بستر علوم تجربی در پیش خواهد داشت. انجمن پزشکی خواب ایران حضور همه اساتید و پژوهشگران ارجمند را در این همایش گرامی داشته و امید آن دارد تا همکاری این عزیزان در رشته­های مختلف، ارتقاء سطح سلامت جامعه را در پی داشته باشد.

دکتر محمد فرهادی

رییس همایش